Informacje

Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „RELAX”

 

  ul. Pocztowa 2, 32-552 Płaza
  32 613 12 85

 

 

 

Ogłoszenie

Wielkanoc 2012

Zarząd Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów "Relax" w Płazie w dniu 11.04.2012 roku w siedzibie Stowarzyszenia zorganizował "Święcone Jajko".

W spotkaniu wzięło udział 90 osób (członkowie Stowarzyszenia i zaproszeni goście). Swoją obecnością zaszczycił nas: Burmistrz Miasta Chrzanowa Pan Ryszard Kosowski, Radny, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Chrzanowie Pan Andrzej Oczkowski, Sołtys Sołectwa Płaza, Radny Powiatu Chrzanowskiego Pan Leszek Kowalski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie Pani Lucyna Kumala, kierownik MBP w Chrzanowie Filii w Płazie Pani Jolanta Mazgaj. Jajeczko Wielkanocne poświęcił ks. Proboszcz Parafii w Płazie Stanisław Makowski. Przybyli goście złożyli życzenia uczestnikom spotkania.

Śpiewem i tańcami zakończono to radosne, wiosenne spotkanie.

Dzień Kobiet 2012

6.03.2012r. zorganizowano Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Spotkanie z uwagi na Żałobę Narodową (katastrofa kolejowa pod Szczekocinami), rozpoczęło się minutą ciszy. Po złożeniu życzeń paniom i panom, panie otrzymały po dobrej czekoladzie, a panowie po piwie. Do kawy zafundowano po ciastku. Całe spotkanie odbyło się w spokoju i powadze z uwagi na tak tragiczne zdarzenie.

O paniach ze Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów RELAX pamiętał poseł Tadeusz Arkit.

Karnawał 2012

11.02.2012r. odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa zorganizowana dzięki staraniom pań z Komisji Kulturalnej. Bawiono się przy wspaniałej muzyce z płyt, którą obsługiwał pan Charnas Stanisław. Poczęstunek zapewniła firma cateringowa.

Bawiono się wspaniale co widać na zdjęciach.