news menu leftnews menu right
Oferta edukacyjno - kulturalna w bibliotece w Płazie

Biblioteka w Płazie zaprasza wszystkich czytelników do skorzystania z bogatej oferty zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które będą się odbywały cyklicznie, tak by każdy przychodzący znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

Więcej...
Strona główna Komnata Bajek
Komnata Bajek

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Lokal otwartej po generalnym remoncie  filii bibliotecznej w Płazie posiada nowe pomieszczenie, w którym mieści się wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży. Przeznaczony dla młodych czytelników oddział posiada również cztery stanowiska komputerowe. Ważnym miejscem jest Komnata Bajek, czyli wydzielone specjalnie dla dzieci miejsce, w którym najmłodsi znajdą zabawki, ale przede wszystkim atrakcyjne wydania ulubionych książek. Kolorowe mebelki, dywaniki i pufy zachęcają dzieci i rodziców do spędzania czasu w bibliotece. W Komnacie Bajek odbywają się również zajęcia z cyklu Czytadełko, organizowane dla przedszkolaków oraz uczniów klas I - III. Tu również ma miejsce głośne czytanie oraz zajęcia biblioterapii. Na uwagę zasługują Biblioteczne rozmaitości, podczas których odbywają się warsztaty plastyczne, zabawy czytelnicze, głośne czytanie, zabawy muzyczne. Dużym powodzeniem cieszy się konsola gier video X-BOX.


dsc_0594
dsc_0594
dsc_0595
dsc_0596
dsc_0597


Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Komnaty Bajek

 
Bajarka opowiadała w Płazie...

31.10.2013r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie w Filii w Płazie odbyło się spotkanie w ramach cyklu Bajarka opowiada... dzieci ze Szkoły Podstawowej w Płazie słuchały czeskiej baśni Alabastrowa rączka. W trakcie czytania Bajarka wyjaśniała znaczenie ważnych słów: alabaster, mirt, sobótka. Uczniowie wysłuchali również utworu muzycznego Polka – Dziadek. Wszystkim uczestnikom baśń podobała się i z niecierpliwością oczekują na następne spotkanie – więc do zobaczenia...

Więcej…
 
II Maraton Czytania Dzieciom

W dniach 4-6 czerwca 2012r. w Filii w Płazie odbył się II Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom organizowany w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Uczniowie z tutejszego Gimnazjum czytali bajki oraz wiersze dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Płazie, uczniom Szkoły Podstawowej w Płazie oraz mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Płazie.

Więcej…
 
Głośne Czytanie Dzieciom

W dniach 26, 27 i 30 kwietnia br. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia w Płazie zorganizowała akcję głośnego czytania dzieciom.

Więcej…
 
Zajęcia Głośnego Czyatania Dzieciom

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia w Płazie prowadzi zajęcia
GŁOŚNEGO CZYTANIA
w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Więcej…
 


Słowa w Sieci

Polecamy

Miejska Bibliorwka Publiczna w Chrzanowie  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamy
  • Polecamyplaza24.eu 2010-2016

1757780