Przystanek Niepodległość… Czyli jak dobrze być Polakiem!

PRZYSTANEK NIEPODLEGŁOŚĆ… CZYLI JAK DOBRZE BYĆ POLAKIEM! to hasło, które towarzyszyło nam podczas tegorocznej akcji FERIE W BIBLIOTECE.

Nasi najmłodsi czytelnicy, w okresie 12 – 23 lutego 2018 mieli możliwość skorzystania z bogatego programu, przygotowanego we współpracy z naszymi niezawodnymi „Płaziankami” oraz Punktem Informacji Turystycznej w Chrzanowie. Wspólnie uczyliśmy się i bawiliśmy. Były prezentacje multimedialne, wędrówki palcem po mapie Polski, było o historii, tradycjach (także tych kulinarnych) i obyczajach polskich, o najpiękniejszych miejscach i zabytkach Polski. Było pysznie, gdy Płazianki wspólnie z dziećmi przygotowywały drożdżowe ciasta i kluski ciepane, a rozrywkowo podczas zajęć muzyczno – tanecznych, edukacyjnie gdy uczyliśmy się na zajęciach z robotyki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zrealizować tegoroczne biblioteczne ferie. Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy podczas letniej edycji zajęć pod hasłem PRZYSTANEK NIEPODLEGŁOŚĆ… CZYLI JAK DOBRZE BYĆ POLAKIEM!