Być kobietą, być kobietą

Porady stylistek, kosmetyczek, warsztaty biżuterii artystycznej to tylko niektóre z atrakcji, z których skorzystały Panie uczestniczące w obchodach Dnia Kobiet w bibliotece w Płazie. Paniom zaserwowano coś dla ciała i coś dla ducha.

Imprezę zorganizowano z rozmachem. Organizatorom udało się pozyskać szereg partnerów, którzy czekali na gości na różnych stoiskach. Trener personalny p. Karolina Kośmider udzielała porad dotyczących troski o sylwetkę, dietę i zdrowego stylu życia. Na „Kolorowej wyspie”, gdzie królowała Magdalena Michałek, zainteresowane panie mogły obejrzeć ręcznie robioną biżuterię artystyczną. W strefie piękna specjalistki od urody: dyplomowana kosmetyczka Katarzyna Likus (Bellezza), stylistka paznokci Natalia Wybituła, trycholog Sylwia Rejdych udzielały wskazówek, jak dbać o urodę. Uczestniczki imprezy miały również możliwość konsultacji z Agnieszką Jurek, przedstawicielką firmy kosmetycznej Monat. Sporym zainteresowaniem cieszyła się również strefa „Pokochaj lawendę”, w której Amelia Buczek opowiadała o zdrowotnych walorach lawendy.

Podczas imprezy dedykowanej wszystkim kobietom prócz atrakcji dla ciała, nie zabrakło pożywki dla ducha. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Płazie pod kierunkiem Elżbiety Bolek i Agnieszki Reszki zaprezentowali program kabaretowy. Zaś oprawę muzyczną spotkania zapewnił Artur Likus.

Partnerem biblioteki oprócz Szkoły Podstawowej w Płazie było również Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników i Sympatyków Środowiskowych Domów Samopomocy w Płazie.

Wszystkim uczestniczkom oraz współorganizatorom serdecznie dziękujemy.