Jubileusz Biblioteki w Płazie

W tym roku Biblioteka w Płazie obchodziła 70 lat swojej działalności. Z tej okazji grudniowe spotkanie z partnerami biblioteki miało wyjątkowy charakter. Zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnej władzy, instytucji, stowarzyszeń i organizacji, a także osoby, które kiedyś w płaziańskiej bibliotece pracowały – Jolanta Mazgaj, Natalia Jaworek, Bernadetta Wójcik, Monika Adamczyk. Dzięki ich obecności mogliśmy, posiłkując się archiwalnymi zdjęciami, wspólnie powspominać poprzednie lata działalności biblioteki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, Paniom „Płaziankom” i ŚDH „Płomienie” za występ, a wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do biblioteki.